Logo OP JAK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
O projektu Struktura projektu Školy na Příbramsku Místní akční plánování Propagace a média Vzdělávání Dotace a financování
O projektu MAP III Dokumenty a výstupy projektu MAP III Evaluace MAP III
Dokument MAP III Strategický rámec MAP III
Rodičovské kavárny Workshopy pro obornou veřejnost

Rodičovská kavárna - Zvládání stresu a náročných situací ve výchově21. 03. 2023  »  Aktuality

Rodičovská kavárna -  Zvládání stresu a náročných situací ve výchově Opět se v rámci večerní rodičovské kavárny zastavíme a budeme si společně povídat o životních rolích, o aktivních přístupech k dětskému světu, o vnímání emocí a práci s emocemi. Zmíníme se o tom, co znamená dnes moderní a často používané slovo wellbeing a jak nám toto může pomoci zvládat stres při výchově našich dětí. Zjistíme, že wellbeing není jen plané slovo, ale že  je to stav, ve kterém můžeme v podporujícím a podnětném prostředí plně rozvíjet svůj fyzický, kognitivní, emocionální, sociální a duchovní potenciál, a žít spolu s ostatními plnohodnotný a spokojený život. A to chceme, ne?  Pojďme tedy společně nahlédnout i pod pokličku varu jménem stres a pojďme se podívat na to, co s ním udělat.  Vždyť naše děti si zaslouží pohodové mámy i táty ????
Budeme se věnovat i komunikaci a zvládání konfliktů, ale také  odvaze rodiče být nedokonalým v „dokonalém světě.“ Důležité je také umět se svými dětmi mluvit  a vycházet s nimi, při komunikaci také nezapomínat na vztahy. Přemýšlím nad tím co a jak říkám? Slova nejdou vzít zpět.
Prosím Vás, aby se zájemci z Vaší školy přihlásili zde nebo na níže přiloženém přihlašovacím formuláři do 10.3.2023. Seminář proběhne online formou. Všem přihlášeným účastníkům zašlu včas podrobný návod, jak se k semináři připojit.
Přihlašovací formulář - https://forms.gle/9yxt8PuHJXm2XPUW8
 
Logo OP JAK Město Příbram MAS BRDY MAS PODBRDSKO Středočeský kraj Projekty MAP I, II a III podpořeny z Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
2021 ....... 2023 © mappribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz