Logo OP JAK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
O projektu Struktura projektu Školy na Příbramsku Místní akční plánování Propagace a média Vzdělávání Dotace a financování
O projektu MAP III Dokumenty a výstupy projektu MAP III Evaluace MAP III
Dokument MAP III Strategický rámec MAP III
Rodičovské kavárny Workshopy pro obornou veřejnost

Rodičovská kavárna - Posilování osobní odpovědnosti dítěte08. 11. 2022  »  Aktuality

Rodičovská kavárna - Posilování osobní odpovědnosti dítěte V rámci dalšího setkání 8.11.202 od 17,00 hodin si s rodiči si budeme povídat o domácích povinnostech dítěte, jak a kdy dítěti dávat povinnosti, aby si zvyklo na odpovědný přístup a na postupné školních povinností. Zmíníme se také o výchově bez trestů, o budování odpovědnosti, o logických a přirozených následcích.
Budeme si společně povídat o tom, jaké povinnosti by mělo dítě zastat. Jak reagovat na větu: „Můžu ti pomoct, mami?“ Jak dítě neodradit, i když to s jeho pomocí bude trvat déle.
Sdělíme si, jak nastavovat domácí pravidla, jak vše rozložit.
1. Dejte mu zodpovědnost
2. Pravidelný úklid
3. Nečekané úkoly
Zároveň povedeme diskuzi nad tím, kdy je ten správný čas, jak dítě připravit na povinnosti v domácnosti, jak dítě vést k samostatnosti..

Prosím Vás, aby se zájemci z Vaší školy přihlásili zde nebo na níže přiloženém přihlašovacím formuláři do 1.11.2022. Seminář proběhne online formou. Všem přihlášeným účastníkům zašlu včas podrobný návod, jak se k semináři připojit.
Přihlašovací formulář - https://forms.gle/113HyHBe2KUJ7hc4A
 
Logo OP JAK Město Příbram MAS BRDY MAS PODBRDSKO Středočeský kraj Projekty MAP I, II a III podpořeny z Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
2021 ....... 2023 © mappribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz