Logo OP JAK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
O projektu Struktura projektu Školy na Příbramsku Místní akční plánování Propagace a média Vzdělávání Dotace a financování
O projektu MAP III Dokumenty a výstupy projektu MAP III Evaluace MAP III
Dokument MAP III Strategický rámec MAP III
Rodičovské kavárny Workshopy pro obornou veřejnost

NABÍDKA: Vzdělávací projekty a programy pro ZŠ10. 12. 2021  »  Aktuality

NABÍDKA: Vzdělávací projekty a programy pro ZŠ
JA Czech se zaměřuje výhradně na vzdělávací projekty a výukové programy v oblasti finanční gramotnosti, podnikání a podnikavosti pro MŠ, ZŠ a SŠ, tímto rozšiřuje a obohacuje výuku žákům a pomáhá učitelům ve výuce. 
 
Výukové sety programu "Výchova k podnikavosti" lze pro školy zakoupit z Vašich rozpočtů. Programy pro ZŠ jsou ucelené a ověřené programy, včetně všech pomůcek. Tudíž zatěžují učitele pouze minimální přípravou, jen nastudováním Průvodce programem, v němž je metodika detailně popsána krok za krokem. Výukové sety jsou k dodání ihned.
 
Kromě programu "Výchova k podnikavosti" Vám nabízíme také unikátní projekt "Podnikatelská akademie", který je určený pro žáky 8. a 9. tříd a vzdělávací projekty dle individuálních potřeb a zadání z Vašeho kraje, tzv. šité na míru.


https://www.jaczech.org/
Logo OP JAK Město Příbram MAS BRDY MAS PODBRDSKO Středočeský kraj Projekty MAP I, II a III podpořeny z Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
2021 ....... 2023 © mappribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz