Logo OP JAK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
Aktuality Kontakty FACEBOOK
O projektu Struktura projektu Školy na Příbramsku Místní akční plánování Propagace a média Vzdělávání Dotace a financování
O projektu MAP III Dokumenty a výstupy projektu MAP III Evaluace MAP III
Dokument MAP III Strategický rámec MAP III
Rodičovské kavárny Workshopy pro obornou veřejnost

MATEMATIKA – NÁVAZNOST MEZI MŠ A ZŠ20. 03. 2023  »  Aktuality

MATEMATIKA – NÁVAZNOST MEZI MŠ A ZŠ MATEMATIKA – NÁVAZNOST MEZI MŠ A ZŠ, který se uskuteční dne 20.3.2023 od 9,00 – 14,00 hod.. Seminář proběhne v zasedací místnosti zastupitelstva, Náměstí TGM 121 (2. patro, budova, kde sídlí Městská policie)
Účastníci si s sebou přinesou pracovní listy, případně ŠVP školy.

Analýza školní matematiky pro věk 6-7 let. Dítě na počátku školní docházky. Co by dítě potřebovalo pro nástup školní matematiky a proč. Co by si mělo "odnést" z předškolního období a v čem se musí rozvinout na počátku školní docházky, aby zvládlo nejen první ročník. V čem je může mateřská škola připravit a jak a v čem ne a proč. Co mateřská škola ovlivnit nemůže. Co může ovlivnit rodina a v čem může pomoci škola.
Nebezpečí vzniku blokátorů pro rozvoj dítěte v matematice.
Úskalí didaktických materiálů a některých způsobů práce
Diagnostické aktivity - obsah a formy a úskalí. Testování: kdo, kdy jak a proč (spravedlivý start). Zápis dítěte do školy. Přípravné třídy. Dítě, které nechodilo do mateřské školy. Nadané dítě nebo urychlené ve vývoji (jak s ním "zacházet v MŠ i ZŠ, na co dát pozor)

Prosím Vás, aby se zájemci z Vaší školy přihlásili zde nebo na níže přiloženém přihlašovacím formuláři do 16.3.2023.
Přihlašovací formulář - https://forms.gle/2mQzNQXKVRRPMs7EA
 
Logo OP JAK Město Příbram MAS BRDY MAS PODBRDSKO Středočeský kraj Projekty MAP I, II a III podpořeny z Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
2021 ....... 2023 © mappribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz